Nasz personel to wysoko wykwalifikowani lekarze i terapeuci wykorzystujący aktualną wiedzę z zakresu fizjoterapii, rehabilitacji oraz medycyny.


Wykonujemy pełny zakres porad lekarskich i zabiegów rehabilitacyjnych ze szczególnym naciskiem na indywidualną pracę z pacjentem. Prowadzimy rehabilitację pacjentów po leczeniu operacyjnym narządu ruchu pod okiem lekarza ortopedy, rehabilitacji oraz zespołu fizjoterapeutów. Przygotowujemy pacjentów w tym dzieci i młodzież do bezpiecznego powrotu do codziennej aktywności, zarówno zawodowej jak i sportowej.

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W ZDUŃSKIEJ WOLI

Od 1997 roku zbieraliśmy doświadczenie pracując z pacjentami ze schorzeniami ortopedycznymi, neurologicznymi i niepełnosprawnymi.

W efekcie możemy zaoferować kompleksową rehabilitację narządu ruchu, dopasowaną indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta.

Wykonujemy pełny zakres porad lekarskich i zabiegów rehabilitacyjnych ze szczególnym naciskiem na indywidualną pracę z pacjentem.


Prowadzimy rehabilitację pacjentów po leczeniu operacyjnym narządu ruchu pod okiem lekarza ortopedy, rehabilitacji oraz zespołu fizjoterapeutów. Przygotowujemy pacjentów w tym dzieci i młodzież do bezpiecznego powrotu do codziennej aktywności, zarówno zawodowej jak i sportowej.

Dokładamy wszelkich starań aby diagnostyka schorzeń była odpowiednia, a metody leczenia dobrane indywidualnie do potrzeb i możliwości pacjentaStosujemy sprawdzone metody rehabilitacyjne w oparciu o koncepcję PNF, SET, Cyriax oraz o klasyczną kinezyterapię w tym ćwiczenia ogólnoustrojowe. Pracujemy według własnych, sprawdzonych programów rehabilitacji razem z zespołem lekarzy rehabilitacji i ortopedy, a także programów opracowanych przez specjalistów światowej klasy.

Przychodnia specjalizuje się kompleksową rehabilitacją pacjentów po udarach oraz z dysfunkcją narządu ruchu.

Przychodnia specjalizuje się kompleksową rehabilitacją pacjentów po udarach oraz z dysfunkcją narządu ruchu.

Głównym celem naszej firmy jest świadczenie usług o jak najwyższej jakości. Wykwalifikowany personel wyposażony w bagaż doświadczeń, lubi swoją pracę a wszelkie czynności wykonuje z zaangażowaniem i pasją. Nasi specjaliści reprezentują najwyższą wiedzę, umiejętności i doświadczenie, których zadaniem jest służyć radą, pomocą i troskliwą opieką w trakcie konsultacji i zabiegów

NZOZ w Zduńskiej Woli  to przychodnia rehabilitacyjna na wysokim poziomie.

NZOZ w Zduńskiej Woli to przychodnia rehabilitacyjna na wysokim poziomie.

Spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających pacjentów. Czeka tu na Państwa wspaniale wyposażona w nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny i diagnostyczny placówka, przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. W pobliżu niej znajdują się dogodne miejsca parkingowe w tym miejsce parkingowe dla niepełnosprawnych, winda oraz rampa dla wózków inwalidzkich.

Współpraca oraz skierowania

Współpraca oraz skierowania

Współpracujemy z Narodowym Funduszem Zdrowia, realizujemy skierowania na zabiegi rehabilitacyjne oraz zlecenia na zaopatrzenie ortopedyczne. Pomagamy w składaniu dokumentów o dofinansowanie z PFRON i PCPR w programie Likwidacji Barier Architektonicznych, Pegaz, Sprawny Dojazd. Bierzemy udział w programie Rzetelna Firma.


Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Rehabilitacyjna mgr rehabilitacji Jerzy Kowalski

Przychodnia pracuje w godzinach: 
Pon. - Pt.  8 - 18 
Sob.  10 - 13 (zabiegi prywatne po uzgodnieniu)

ADRES
ul. Królewska 6
98-220 Zduńska Wola